Babskie Sprawy, wyprzedaż garażowa i mammobus, czyli kobiecy maj w Pasażu Łódzkim


Babskie Sprawy, wyprzedaż garażowa i mammobus, czyli kobiecy maj w Pasażu Łódzkim
2024-05-13
Wielkie wietrzenie szaf i domów, bezpłatne badania, a do tego cała seria kobiecych atrakcji, m.in. warsztaty refashion, spotkania z makijażystką i dietetykiem oraz porady stylistki – tak zapowiada się najbliższy czwartek, piątek i sobota w Pasażu Łódzkim.

Najbliższe dni w Pasażu Łódzkim będą przebiegać pod znakiem ekologii oraz kobiet. Z myślą o wszystkich, którzy podczas wiosennych porządków odkryli nadmiar niepotrzebnych przedmiotów, centrum organizuje wielkie wietrzenie domów. Już w czwartek 16 maja, w godzinach 17.00-20.00, po raz pierwszy odbędzie się tu Wyprzedaż Garażowa.

Wydarzenie wpisuje się w ideę zero waste i jest doskonałą okazją do nadania drugiego życia niepotrzebnym już przedmiotom. Zaś dla fanów tzw. „perełek z drugiej ręki” wyprzedaż to szansa na złowienie oryginalnych, niepowtarzalnych ubrań, akcesoriów i innych „skarbów”. Na wyprzedaży można wystawić bowiem nie tylko ubrania i dodatki, ale także m.in. meble, sprzęty gospodarstwa domowego, porcelanę, ceramikę, zabawki, książki, płyty CD czy płyty winylowe i inne rozmaite bibeloty.

Dzień później, w piątek 17 maja, w ramach cyklicznej akcji bezpłatnej mammografii, na parkingu centrum stanie mammobus. Z badań skorzystać mogą wszystkie kobiety w wieku od 45 do 74 lat, po uprzednim zapisaniu się na nie drogą mailową na stronie internetowej www.largo-mammografia.pl lub telefonicznie pod numerami +61 222 37 00 oraz 583 257 602.

Natomiast w sobotę 18 maja, mieszkanki Łodzi będą mogły wziąć udział w imprezie pod wymownym hasłem - Babskie Sprawy. W ramach wydarzenia na uczestniczki również czekać będzie odzieżowy pchli targ, który pozwoli na sprzedaż ubrań i akcesoriów zalegających w szafie. Ponadto, przewidziano wiele innych atrakcji, takich jak np. bezpłatne porady dietetyczne wraz z pomiarem składu masy ciała oraz usługi profesjonalnej wizażystki.

Na miejscu do dyspozycji pań będzie także stylistka, która opowie m.in. o ekologii i zero waste w modzie, a także doradzi np. jak zrobić przegląd własnej szafy i jak wyglądać szykownie za niewielkie pieniądze. Po krótkiej prelekcji można będzie skorzystać z krótkiej, indywidualnej porady i analizy kolorystycznej. Ponadto, ciekawym punktem programu z pewnością będą warsztaty refashion. Pod okiem projektantki, Magdaleny Metelskiej, uczestniczki nadadzą swoim ubraniom nowego, świeżego wyglądu, dając im przy tym drugie życie.

Zawsze bardzo chętnie angażujemy się w inicjatywy w duchu eko i staramy się, by Pasaż Łódzki był miejscem inspiracji w tym zakresie. Dlatego z wielką radością zapraszamy wszystkich łowców rzeczy z „drugiej ręki”, na pierwsze w naszym centrum edycje Wyprzedaży Garażowej oraz Babskich Spraw. To wydarzenia, które są okazją do wcielenia w życie idei less waste, a jednocześnie do wspaniałego spędzenia czasu w kobiecym gronie i lokalnej integracjimówi Anna Mrzewa, Dyrektor Pasażu Łódzkiego.

Udział we wszystkich trzech wydarzeniach jest bezpłatny. Trwają zapisy dla wystawców wyprzedaży. Szczegóły na temat udziału w akcjach dostępne są na stronie Pasażu Łódzkiego https://www.chpasazlodzki.pl/.

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl