FORMA NA LATA


FORMA NA LATA
2022-08-31
RUCH TO ZDROWIE! TA ZASADA POWINNA TOWARZYSZYĆ NAM KAŻDEGO DNIA – NIEZALEŻNIE OD PORY ROKU. NAJLEPSZA FORMA AKTYWNOŚCI?

 

Przeczytaj również:

TO TA, KTÓRĄ BĘDZIESZ WYKONYWAĆ REGULARNIE I BĘDZIE PRZYNOSIŁA CI RADOŚĆ. ODPOWIEDNIA ODZIEŻ SPORTOWA TO DODATEK, KTÓRY UCZYNI SPORT NIE TYLKO BRADZIEJ STYLOWYM, ALE PRZEDE WSZYSTKIM KOMFORTOWYM.

STYL DOWOLNY

Lista zalet regularnego uprawiania sportu jest bardzo długa. Skupmy się na najważniejszych. Aktywność poprawia nastrój, podnosi samoocenę, zwiększa sprawność mózgu, pozytywnie wpływa na naszą psychikę, redukuje stres, poprawia odporność, obniża ciśnienie i ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia. Jednym zdaniem: sport jest jak pigułka zdrowia. Niezależnie od tego, czy uprawiasz wspinaczkę, wybierasz jogę, czy po prostu spacerujesz po parku – Twój rodzaj aktywności jest osobisty. Indywidualnie dobrana do potrzeb forma ruchu ma szanse zostać z Tobą na dłużej i długofalowo przynosić wymierne korzyści.

RUCH ZGODNY Z CIAŁEM

O ile każda dyscyplina sportu jest dobra, tak sam strój do ćwiczenia powinien spełniać odpowiednie kryteria. To od niego zależy nasz komfort i samopoczucie. Ubranie, które „nie współpracuje” z nami może skutecznie zniechęcić do uprawiania aktywności. Stroje sportowe tworzone są przede wszystkim z materiałów oddychających, które pozwalają odprowadzać wodę. Dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii, tkanina pozostaje sucha nawet wtedy, gdy przysłowiowy… pot się leje.  Dodatkowo ich konstrukcja pomaga podtrzymać m.in. brzuch – wpływa to na komfort podczas ćwiczeń, a jednocześnie delikatnie modeluje sylwetkę. Dzięki temu możesz w pełni skupić się na treningu. Szczególną uwagę zwróćmy na odpowiedni wybór biustonosza. Sprawdźmy, czy zapewni komfort w czasie wysiłku i będzie przyjazny dla skóry – wbijające się w ciało fiszbiny to nic przyjemnego!

TRIUMPH AKTYWNOŚCI

Kolekcja Triaction Triumph została zaprojektowana tak, aby zapewnić komfort i wsparcie zawsze – niezależnie od tego, jaką aktywność wybierzesz. Doskonały system stabilizacji biustu wspiera Cię nawet podczas najcięższych treningów. Ergonomiczne ramiączka oraz bezszwowe wykończenie są wygodne dla skóry i zapewniają komfort noszenia na siłowni i poza nią. Biustonosz z najnowszej kolekcji Triaction posiada miseczki typu „Spacer cup”, które profilują biust bez dodawania objętości. Ponadto szerokie boczne panele zbierające i panele tylne gwarantują wygodę. Naszym zdaniem zapewnienie wsparcia powinno być obowiązkowe. Bez względu na to, czy biegniesz w maratonie czy… na autobus.

Nadesłał:

kabe1

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl