KONKURS NEBOA X PAPROCKI & BRZOZOWSKI WYGRAJ ZAPROSZENIE NA WYJĄTKOWY POKAZ


KONKURS NEBOA  X PAPROCKI & BRZOZOWSKI WYGRAJ ZAPROSZENIE NA WYJĄTKOWY POKAZ
2024-06-19
Marka Neboa jest tam, gdzie design i piękno idą w parze. Nie zabraknie jej także podczas premiery najnowszej kolekcji wyjątkowego duetu Paprocki & Brzozowski, która odbędzie się 2 lipca w Elektrowni Powiśle. Weź udział w konkursie i wygraj zaproszenie na niezwykły pokaz mody.

To już kolejna odsłona współpracy Neboa i utalentowanych twórców Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego. Tym razem projektanci  zaprezentują kolekcję pełną zmysłowych wrażeń, w której design i kobiecość grają główne role. To będzie prawdziwa sensualna uczta dla miłośników piękna i mody, której Neboa towarzyszyć będzie jako partner wydarzenia.

 

Jeśli marzysz, aby z bliska podziwiać niezwykłe kreacje i poczuć niepowtarzalną atmosferę wieczoru, weź udział w konkursie i wygraj dwuosobowe zaproszenie na ten wyjątkowy pokaz mody. Zajrzyj na Instagram @neboa.pl i odpowiedz na pytanie konkursowe. Opisz, czym jest dla Ciebie moda na bycie eko. Konkurs trwa od 17 do 23 czerwca, a zwycięzca – autor lub autorka najciekawszej wypowiedzi - zostanie ogłoszony do 30 czerwca.

 

 

Kosmetyki NEBOA są dostępne wyłącznie w sieci Rossmann.

Nadesłał:

premiopr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl