KUP NEBOA, RATUJ ŻÓŁWIE I WYGRYWAJ NOWA KAMPANIA MARKETINGOWA NEBOA


KUP NEBOA, RATUJ ŻÓŁWIE I WYGRYWAJ  NOWA KAMPANIA MARKETINGOWA NEBOA
2024-07-10
NEBOA - polska marka wegańskich kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry głowy, startuje z nową kampanią marketingową, w której konsumenci kupując produkty, pomagają jednocześnie ratować morskie żółwie.

Oś kampanii stanowi konkurs dla klientów sieci Rossmann, któremu towarzyszyć będzie akcja rabatowa oraz działania reklamowe.

Akcja ”Kup Neboa, ratuj żółwie i wygrywaj” zachęca konsumentów do wspólnej troski o morskie stworzenia, w tym szczególnie żółwie, których byt jest zagrożony przez zanieczyszczenie mórz i oceanów plastikiem. W 2023 roku marka  zaadoptowała żółwicę Rocky, która dzięki specjalistycznej pomocy powróciła  do swojego naturalnego środowiska. Środki finansowe z tegorocznej akcji trafią także do  podopiecznych ośrodka naukowego Loggerhead Marinelife Center na Florydzie, gdzie zostaną przeznaczone na leczenie i rekonwalescencję żółwi morskich z gatunku Karetta, a także na ochronę ich gniazd lęgowych oraz kolejne adopcje.

Wakacyjny konkurs Neboa startuje 9 lipca i potrwa do 8 sierpnia.  Na uczestników zabawy czeka ponad 150 nagród , w tym: bon „wakacje pod palmami” o wartości 20 000 zł, 50 bluz Respect the Nature oraz 100 ekotoreb wypełnionych kosmetykami Neboa. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy dokonać zakupu kosmetyków Neboa w sieci Rossmann, a następnie zarejestrować paragon na stronie www.neboa.pl

 

Konkursowi towarzyszyć będzie akcja rabatowa dla kupujących – w dniach od 23 lipca do 8 sierpnia produkty Neboa będą objęte promocją MEGA. W ramach kampanii zaplanowano także działania digitalowe wraz z dodatkową ekspozycją produktów w sklepach Rossmann. Na potrzeby reklamowe  powstał także film 3D, który w wyjątkowy sposób komunikuje akcję.

Nadesłał:

premiopr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl