LINERASE BEZPIECZNY KOLAGEN


LINERASE BEZPIECZNY KOLAGEN
2019-11-05
Wygładzone zmarszczki, sprężysta skóra, idealny owal twarzy. Czy jest na świecie kobieta, która nie chciałaby podkreślić swojej urody i wyglądać młodo?

Jak to działa?

 

Jest to bezpieczny preparat kolagenu typu I pozbawiony elementów alergicznych, służący do biorewitalizacji skóry. Nie jest wypełniaczem – nie ma ryzyka przemieszczania się i kumulowania produktu w miejscu podania, ponieważ wbudowuje się on w skórę i stymuluje produkcję własnego kolagenu typu III. Pobudza skórę do odnowy – poprawia jej nawilżenie, rozświetla, pogrubia,poprawia napięcie, metabolizm „starych” fibroblastów, dzięki czemu produkują one więcej włókien podporowych. Stymuluje też powstawanie nowych fibroblastów. Nie wywołuje skutków ubocznych. Zalecany do stosowania w okolicy twarzy, dekoltu, szyi, rąk.

 

Do czego jest stosowany:

Profilaktycznie od 25. roku życia w celu zahamowania procesów starzenia. W skórze dojrzałej, do przywrócenia jędrności i gęstości, do wypełniania ubytków, np. blizn potrądzikowych i zanikowych.

 

Jak przebiega zabieg?

Do preparatu dodaje się małą ilość środka znieczulającego. Następnie wykonuje się płytkie iniekcje śródskórne. Są to wkłucia co 3-4 centymetry, zdecydowanie rzadsze niż przy mezoterapii. Depozyty produktu również są mniejsze, nie tworzą grudek. Preparat rozpływa się w skórze.

 

Wrażenia

Zabieg jest mało inwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Niewielki dyskomfort wiąże się z nakłuwaniem skóry. Po zabiegu przez kilka godzin może utrzymywać się zaczerwienienie i czasem mały obrzęk. Ślady po nakłuciach znikają w ciągu kilku dni.

 

Trwałość efektu

Efekty kuracji widoczne są po 7-14 dniach – widać różnicę w elastyczności, gęstości i blasku skóry. Zaleca się wykonanie 2-4 zabiegów w odstępach dwutygodniowych. Efektem można się cieszyć od 12 do 18 miesięcy.

 

 

 

Kolagenowa biostymulacja preparatem LINERASE to innowacyjne rozwiązanie dla osób, które pragną w naturalny sposób poprawić swój wygląd. Wyróżniona prestiżową nagrodą „Perły Dermatologii” terapia odmładzająca składa się z 3 etapów zabiegowych:

1.      Maska Peel Off – intensywna bioregeneracja na poziomie naskórkowym, której celem jest odpowiednie przygotowanie skóry do zabiegu LINERASE. Maska poprzez działanie retinolu, witaminy C, kwasu glikolowego, cytrynowego, HA, kolagenu oraz polipeptydów dogłębnie oczyszcza oraz usuwa zrogowaciały naskórek, nawilża i wygładza skórę, zwiększając przenikanie substancji aktywnych.

2.      Zabieg właściwy preparatem LINERASE – wykonywany w formie iniekcji gwarantuje wysoce skuteczną bio-odbudowę na poziomie skóry właściwej. Wstrzyknięcie do warstwy śródskórnej ateloKOLAGENU typu I w optymalnej dawce 100 mg stymuluje do intensywnej produkcji fibroblastów, które wytwarzają nowe włókna kolagenowe. Efektem zabiegu jest odżywienie i zagęszczenie skóry, wyraźna poprawa jej sprężystości, napięcia oraz wygładzenie drobnych zmarszczek. dzięki czemu zyskuje ona jędrność oraz odświeżony, młodszy wygląd.

3.      Restoring Mask – nakładana bezpośrednio po zabiegu intensywnie koi, przyspieszając proces gojenia oraz regeneracji skóry. Maska w połączeniu z delikatnym masażem uszczelnia naczynia krwionośne, hamuje transepidermalną utratę wody (TEWL) wpływając na jej elastyczność i właściwy poziom nawilżenia.

Terapia LINERASE rekomendowana jest do bioregeneracji skóry twarzy, szyi, dekoltu, rąk, a także pozostałych obszarów ciała. Co istotne jest bezpieczna i skuteczna bez względu na wiek pacjenta i porę roku, w której planujemy poddać się zabiegowi.

Cena 3 etapowego zabiegu LINERASE: 1200 – 1500 zł

 

Nadesłał:

NataliaBI

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl