Postaw na bajecznie wyraziste spojrzenie w Dzień Postaci z Bajek


2019-11-08
Syrenka Ariel, Kopciuszek, Królewna Śnieżka, Alladyn, Bambi … Bajki odgrywają bardzo ważną rolę w życiu każdego dziecka. Dzięki nim poznawaliśmy świat, śmialiśmy się i wzruszaliśmy. Dzień Postaci z Bajek przypada na 5 listopada i jest cudowną okazją by przenieść się do czasów dzieciństwa.
Syrenka Ariel, Kopciuszek, Królewna Śnieżka, Alladyn, Bambi … Bajki odgrywają bardzo ważną rolę w życiu każdego dziecka. Dzięki nim poznawaliśmy świat, śmialiśmy się i wzruszaliśmy. Dzień Postaci z Bajek przypada na 5 listopada i jest cudowną okazją by przenieść się do czasów dzieciństwa i przypomnieć sobie swoje ulubione postaci. Efekt bajecznie pogrubionych i wydłużonych rzęs wydaje ci się nieosiągalny? W tym artykule dowiesz się,  jak możesz samodzielnie osiągnąć efektu rzęs jak z bajki. 

Oczy to główny element w makijażu, który jest inspirowany postaciami z bajek. Dlatego na nim musisz najbardziej sku¬pić swoją uwagę. Najnowszy tusz do rzęs od L'Oréal Paris udowadnia, że niemożliwe staje się możliwe. Tusz Bambi Eye False Lash dedykowany jest dziewczynom, które lubią marzyć i zanurzać się w świecie fantazji. Teraz efekt optycznie powiększonych oczu jak u baśniowej sarenki Bambi jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Otwierająca oko szczoteczka niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, daje efekt długich i zalotnie podkręconych rzęs. Idealną porcją tuszu Bambi Eye False Lash są trzy warstwy. Nawet przy ostatniej szczotka dokładnie wyczesuje włos po włosku bez sklejenia. Wystarczy kilka wprawnych ruchów tuszem Bambi Eye od L’Oréal Paris, a Twoje rzęsy oczarują wszystkich dookoła. 
Sekretem magicznego efektu jest silikonowa szczoteczka, która ma dziesiątki elastycznych, sprężystych włosków i dzięki temu już podczas pierwszej warstwy tusz dociera do każdej rzęsy. Krótkie włoski podkręcają, a dłuższe wydłużają, optycznie otwierając oko. Rzęsy stają się bajecznie długie i zalotnie podkręcone, a nałożenie tuszu od samej nasady rzęs sprawi, że zyskają dodatkową objętość. Z tuszem Bambi Eye od L’Oréal Paris osiągniesz efekt długich i zalotnie podkręconych rzęs jak z bajki.

Napisz swoją własną baśniową historię od nowa. Z tuszem Bambi Eye False Lash od L’Oréal Paris Twoje rzęsy będą… długie, podkręcone i bajeczne - to się nazywa szczęśliwe zakończenie. 


SPRAWDŹ: 1. L’ORÉAL PARIS – BAMBI EYE FALSE LASH MASCARA – 64,99 ZŁ/ 9 ML; 2. L’ORÉAL PARIS – SUPER LINER PERFECT SLIM – 38,99 ZŁ; 3. L’ORÉAL PARIS – SUPER LINER BLACKBUSTER – 38,99 ZŁ/ 11 G; 4. L’ORÉAL PARIS – COLOR RICHE LE KHOL – 38,99 ZŁ/ 1.2 G; 5. GARNIER – PŁYN MICELARNY 3 W 1 – 18,99 ZŁ/ 400 ML. 

Nadesłał:

redaktor.k

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl