Super-Box od Super-Pharm – kolejna edycja


2022-03-22
Po raz kolejny w sklepie online Super-Pharm dostępny jest Super-Box, pudełko pełne kosmetycznych nowości, które pokochają wszystkie fanki jakościowej pielęgnacji.

W obecnej edycji Super-Pharm przygotował do wyboru dwa zestawy – mniejszy i większy. Każdy z nich zawiera wyjątkowy wybór kosmetyków najlepszych marek beauty – polskich i zagranicznych.

 

Co znajdziemy w nowym Super-Box? Mały zestaw to aż 9 produktów, wśród których znajdziemy hity takie jak naturalny żel pod prysznic od marki Ewy Chodakowskiej BeBIO, serum nawilżające Soraya czy balsam do ciała D’Alchemy. Natomiast w większym pudełku przygotowano m.in. kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, a wśród nich polskie marki – Vianek i Polana. Oba boxy zawierają także suplementy, które zadbają o nasz organizm od wewnątrz.

 

Warto dodać, że Super-Box, oprócz ciekawej zawartości, to także świetna oferta cenowa – cena dużego boxu to 99,99zł, przy czym wartość pojedynczych produktów to 249,99zł. Z kolei mały box kosztuje jedyne 89,99zł,a a wartość zawartych w nim kosmetyków to 209,99zł!

Dzięki eleganckiemu pudełku prezentowemu, Super-Box idealnie sprawdzi się jako doskonały upominek na różne okazje.

 

SuperBox od Super-Pharm to zestaw pielęgnacyjny dostępny w sklepie internetowym Super-Pharm na www.super-pharm.pl

 

Nadesłał:

Super-Pharm
http://www.superpharm.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl