Wypiękniej na wiosnę z Redutą! Weź udział w akcji GLOW UP i skorzystaj z bezpłatnych badań


Wypiękniej na wiosnę z Redutą! Weź udział w akcji GLOW UP i skorzystaj z bezpłatnych badań
2024-05-14
Zadbaj o siebie na wiosnę razem z Redutą! Weź udział w wydarzeniu i odkryj tajniki piękna oraz zdrowego stylu życia podczas Reduta Glow-Up! Już 17-18 maja Atrium Reduta stanie się areną dla ekspertów z dziedziny zdrowia i urody!

Już w najbliższy piątek i sobotę, warszawskie centrum handlowe Reduta zmieni się w prawdziwy salon piękności! Przez te dwa dni, w godzinach 12:00-18:00, klienci galerii będą mieli okazję wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach.

Odwiedzający centrum mogą skorzystać z kilku stref tematycznych, skupiających się na różnych zagadnieniach z dziedziny zdrowia i urody. W Strefie Porad Dietetycznych klienci otrzymają profesjonalne porady dotyczące diety, odchudzania oraz alergii pokarmowych. Dzięki ekspertom z City Fit będą mogli posłuchać wskazówek profesjonalnego trenera personalnego, a także porozmawiać z dietetykiem marki Essensey.

W rozbudowanej Strefie Beauty klienci mogą skorzystać z szerokiej gamy usług z zakresu urody i pielęgnacji skóry. Do dyspozycji odwiedzających będą  zarówno makijażystki, które opowiedzą o poradach urodowych i o makijażu permanentnym, trycholog oferujący bezpłatne konsultacje oraz wykonanie analizy skóry głowy, a także profesjonaliści z zespołu Time for wax, którzy wyjaśnią wszelkie wątpliwości związane z depilacją.

W Strefie Zdrowia znajdzie się m.in. stanowisko Fundacji DKMS, przy którym każda zdrowa i chętna osoba w przedziale wiekowym 18-55 będzie można zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku. Ponadto, Międzynarodowa Federacja Stowarzyszeń Studentów Medycyny IFSMA oferować będzie m.in. pomiar glikemii i ciśnienia, spirometrię, profilaktykę raka piersi czy też akcję Szpital Pluszowego Misia, mający oswoić najmłodszych z wizytą u lekarza. Swoje usługi zaoferuje również salon optyczny Kodano, gdzie można będzie zrobić przesiewowe badanie wzroku czy skorzystać z myjki ultradźwiękowej. To nie koniec! Portland Clinic zaoferuje odwiedzającym galerię darmową wstępną konsultację immunologiczną, a Warsaw genomics rozda vouchery na zaawansowane, profilaktyczne badania genetyczne.

Strefa Aktywności ma za zadanie zachęcić do zdrowego wysiłku wszystkich klientów - młodszych i starszych. Centrum medyczne CNR zaprosi gości na dzień otwarty w ośrodku, a PROJECT BALANCE zaprezentuje przykładowe lekcje jogi i zaoferuje skorzystanie z masażu. Ponadto UroConti zorganizuje zajęcia gimnastyczne i udzieli porad nt. problemów z NTM.

Także na parkingu galerii będzie można skorzystać ze Strefy Zewnętrznej oferującej usługi mobilne, jak Słuchobus czy Osteobus.

W trakcie wydarzenia zachęcamy do odwiedzenia stanowiska Czas na Herbatę, które oferować będzie degustację, próbki herbat i vouchery na zakupy w sklepie. Ponadto, organizatorzy przygotowali dla klientów super ekologiczny upominek - szklaną butelkę na wodę, przy okazaniu paragonu za zakupy zrobione w centrum na min. 150 zł.

Więcej informacji nt. wydarzeń i aktualnej oferty centrum handlowego Reduta znajduje się na stronie internetowej galerii.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl