Chopin For Her od MIRACULUM z Perłą Rynku Kosmetycznego 2023 r.


Chopin For Her od MIRACULUM z Perłą Rynku Kosmetycznego 2023 r.
2023-09-25
Nowa kolekcja zapachów damskich Chopin For Her od Miraculum otrzymała brązowe wyróżnienie w konkursie Perły Rynku Kosmetycznego 2023 r. Linia trzech zapachów oddaje wyjątkowe osobowości kobiet, które odegrały ważną rolę w życiu Fryderyka Chopina: Constance, Marie, George Sand.

- Wprowadzając linię perfum Chopin For Her nie mieliśmy wątpliwości, że są to najwyższej jakości produkty, skomponowane została ze starannie wyselekcjonowanych składników. Zdobycie Perły Rynku Kosmetycznego 2023 r. jest potwierdzeniem tej opinii przez specjalistów w dziedzinie kosmetyków. Liczymy, że ta nagroda pozytywnie wpłynie na dystrybucję naszej najnowszej linii perfum – komentuje Sławomir Ziemski, prezes zarządu Miraculum.

 

Chopin Perfumes for Her to dzieło trzech wybitnych perfumiarzy: Moniki Kalety, Agnieszki Pieńkosz-Żagan, Jamsa Krivda. Ambasadorką i jednocześnie współtwórczynią jest NATALIA KUKULSKA – jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek. Autorka tekstów i współautorka muzyki. Kobieta fascynująca, pełna pasji i ideałów.

 

Miraculum w ramach współpracy z Narodowym Instytutem Fryderyka Chopina jako jedyna marka na świecie mamy możliwość sygnowania perfum nazwiskiem najwybitniejszego polskiego kompozytora Fryderyka Chopina, a część dochodów ze sprzedaży jest przekazywana na polską kulturę. Miraculum jest głównym sponsorem projektu „Czułe Struny” – to seria koncertów, podczas których Natalia Kukulska zaśpiewa na żywo największe kompozycje Fryderyka Chopina

 

Koncerty „Czułe struny” zabrzmią 29 i 30 kwietnia 2024 roku w ekskluzywnych lokalizacjach: Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie oraz sali NOSPR w Katowicach.

Nadesłał:

j.boguslawska@innervalue.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl