Drogeria Silcare w gronie najemców NoVa Park


Drogeria Silcare w gronie najemców NoVa Park
2020-10-02
Pod koniec września do grona najemców NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim dołączyła drogeria Silcare oferująca kosmetyki do pielęgnacji ciała, dłoni, stóp i włosów dla kobiet i mężczyzn.

Segment urodowy NoVa Park wzbogacił się o drogerię Silcare, która w swojej ofercie ma bogaty asortyment produktów i akcesoriów do stylizacji paznokci m.in. produkty światłoutwardzalne jak lakiery hybrydowe, żele budujące, bazy, topy i primery, a także produkty do pielęgnacji ciała, włosów, dłoni i stóp oraz produkty do dezynfekcji rąk i powierzchni.

„Coraz bogatsza oferta z segmentu ‘Zdrowie i uroda’ w NoVa Park! Zależy nam na regularnym poszerzaniu naszego tenant-mix, tak aby mieszkańcy Gorzowa i okolic mogli znaleźć w jednym miejscu najbardziej znane i lubiane marki” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Drogeria Silcare znajduje się na poziomie 0 obok Empiku i zajmuje powierzchnię 66 m2.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl