EKO Dzień Kobiet w NoVa Park


EKO Dzień Kobiet w NoVa Park
2020-03-05
Chcesz stworzyć własny peeling do ciała? Potrzebujesz porad dot. pielęgnacji roślin? Chcesz otrzymać EKO upominek?

W dniach 6-7 marca w godzinach 13.00-19.00 NoVa Park zaprasza wszystkie Panie i nie tylko na Dzień Kobiet w EKO klimacie! W programie wydarzenia zaplanowano m.in. warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych, kiermasz roślin, książek o roślinach i ekologii, zajęcia dla najmłodszych, a także akcję z prezentami.

To będą wyjątkowe dwa dni w NoVa Park! Specjalnie na Dzień Kobiet NoVa Park organizuje atrakcje „w zgodzie z naturą” z kwiatami i roślinami w roli głównej. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w kiermaszu roślin, zakupić książkę o tematyce roślinnej, skorzystać z porad florystów, a także stworzyć swój własny peeling do ciała (czekoladowy lub cytrusowy) lub solno-kwiatowy deser do kąpieli podczas warsztatów tworzenia eko kosmetyków. Nie zabraknie także aktywności dla najmłodszych, z myślą o których zaplanowano zajęcia z sadzenia roślinek i dekorowania doniczek.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć ekozabawa, w której NoVa Park będzie nagradzać swoich klientów upominkami. Wystarczy w dniach 6-7 marca zrobić zakupy w NoVa Park za minimum 55 złotych (można łączyć dwa paragony), okazać dowody zakupu w Punkcie Obsługi Akcji, aby móc odebrać prezent – roślinę w doniczce. Liczba upominków ograniczona.

„Kwiaty to najpiękniejszy i najbardziej uniwersalny prezent na świecie. Zawsze wzruszają, poprawiają nastrój i ‘kruszą’ każde serce! Z okazji Dnia Kobiet NoVa Park zaprasza do kwiatowego ogrodu w środku centrum handlowego! Specjalnie dla Pań przygotowaliśmy m.in. kiermasz roślin, kącik porad roślinnych, warsztaty poświęcone pielęgnacji roślin dla dużych i małych, a także zabawę z kwiatowymi upominkami. Zapowiada się ciekawy EKO Dzień Kobiet w NoVa Park” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Udział w EKO Dniu Kobiet w NoVa Park jest bezpłatny. Regulamin akcji prosprzedażowej dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 200 doświadczonych specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

 

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl