Hebe wprowadza się do Portu Łódź


Hebe wprowadza się do Portu Łódź
2023-10-26
Łódzkie centrum handlowe należące do Ingka Centres powiększyło portfolio najemców z sektora beauty. W Porcie Łódź swój sklep otworzyła jedna z najpopularniejszych sieciowych drogerii – Hebe, która wynajęła w Centrum powierzchnię blisko 350 mkw.

Drogeria Hebe należy do portugalskiej grupy Jerónimo Martins i posiada ponad 330 lokali na terenie całej Polski. W Porcie Łódź lokal sieci zajmuje blisko 350 mkw. powierzchni i zlokalizowany jest między sklepami Triumph i Change Lingerie.

 

W asortymencie Hebe znajduje się szeroka oferta marek na wyłączność w kategoriach kosmetyków profesjonalnych, koreańskich, naturalnych czy dermokosmetyków. Sieć może pochwalić się nagrodami „Gwiazda Jakości Obsługi”, uzyskała również wyróżnienia „Drogerii Roku” za swój niepowtarzalny asortyment, najszybsze podążanie za trendami oraz kobiecą wizualizację.

 

W ofercie Portu Łódź poza nowym sklepem Hebe znajdują się także takie marki drogeryjne i perfumeryjne, jak Rossmann, Douglas, Sephora, Inglot, Organique, Yves Rocher, Ziaja, Super-Pharm, czy Golden Rose.

 

Nadesłał:

KasiaBeyond

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl