SYSTEM OCHRONNY


SYSTEM OCHRONNY
2023-05-26
Pierwsze słońce bywa bardzo mocne, a nieprzyzwyczajona skóra może reagować na nie podrażnieniem. Nakładanie filtrów SPF to podstawowy krok, aby temu zapobiec. Drugim krokiem jest pielęgnacja, która wzmocni skórę i pomoże jej szybciej się regenerować.

 
Z taką ochroną wiosenne słońce będzie oznaczać dla nas jedynie radość i energię.Zbyt duża dawka intensywnego promieniowania może gwałtownie przesuszyć, poparzyć i podrażnić skórę. Szczególnie niebezpieczna jest dla skóry delikatnej, wrażliwej i suchej. Potrzebuje ona bowiem więcej czasu, aby uruchomić fizjologiczne procesy melanogenezy, czyli wytwarzania melaniny. Alergia na słońce objawiająca się czerwoną, swędzącą wysypką oraz oparzenia słoneczne są często spotykane właśnie na samym początku słonecznego sezonu. Nakładanie produktów z wysokim filtrem jest krokiem obowiązkowym. Powinniśmy to robić codziennie, bez względu na pogodę. Jakie jeszcze gesty pielęgnacyjne warto teraz wprowadzić aby zachować zdrowie i piękny wygląd cery?
 
Głębokie  nawilżanie

YOSKINE MESOTHERAPY to linia przełomowych kosmetyków przeciwzmarszczkowych do mezoterapii skóry. Zatopione w puszystych preparatach BIO-MIKROIGŁY z gąbki słodkowodnej Spongilla Spicule,
wnikają na różne poziomy skóry i dzięki mikronakłuciom w jej wnętrzu, spektakularnie pobudzają procesy odmładzające. Meso-Serum Professional Skin Reconstructor Face & Eye Area warto aplikować rano i wieczorem na skórę twarzy oraz wokół oczu. 
 
Sprawdź: YOSKINE MESOTHERAPY Meso-Serum Professional Skin Reconstructor Face & Eye Area, 149,99 zł/ 30 ml
 
Obszary chronione
PERFECTA MULTI-KOLAGEN RETINOL Rozświetlający krem pod oczy i na okolice ust 60+/70+ wbrew pozorom nie jest przeznaczony wyłącznie dla skóry bardzo dojrzałej. Z jego dobroczynnych właściwości odżywczych i zmiękczających skórę skorzysta także cera przesuszona i delikatna. To krem o wyjątkowej, aksamitnej konsystencji „cream to oil” z proKOLAGENem, retinolem, peptydami ryżowymi i perłowymi mikropigmentami, które subtelnie rozświetlają skórę odmładzając jej wygląd.


Sprawdź: PERFECTA MULTI-KOLAGEN RETINOL
Rozświetlający krem pod oczy i na okolice ust 60+/70+, 22,90 zł, 15 ml

Czułe oczyszczanie 
BARWA Mydło Prebiotyczne oraz BARWA Mydło Dermatologiczne powstały w trosce o biologiczną równowagę delikatnej i wrażliwej skóry. Idealnie sprawdzają się w codziennej pielęgnacji skóry alergicznej i atopowej. W okresie, kiedy skóra jest wrażliwsza te formuły zapewnią delikatność oczyszczania i bezpieczeństwo dla bariery ochronnej. 
 

Sprawdź: BARWA Mydło Prebiotyczne, 9,99 zł/100g
BARWA Mydło Dermatologiczne, 9,99 zł/100g
 
Od rana do nocy
IWOSTiN, AGE LIFT Serum na dzień i na noc to kosmetyk przeciwzmarszczkowy widocznie redukujący oznaki starzenia, poprawiający jędrność i głęboko nawilżający. Wykazuje działanie antyoksydacyjne, chroniąc skórę przed wolnymi rodnikami. 

Sprawdź: IWOSTiN AGE LIFT Serum na dzień i na noc, 99 zł/30 ml

Przyjazna bielizna
W sezonie SS23 marka Triumph pogłębia swoją filozofię dbania o codzienny komfort podkreślając istotność troski także o środowisko naturalne. Celem jest tworzenie kolekcji z wykorzystaniem najbardziej przyjaznych dla Ziemi i zrównoważonych tkanin. Teraz twoje ukochane bezfiszbinowe modele, bielizna Smart, a także ikoniczne bestsellery, takie jak Amourette  są wykonane z materiałów z recyklingu i pochodzenia organicznego. 

Sprawdź: Triumph Smart Deco Bustier, 100 zł|Triumph Amourette Charm Summer Bustier, 290 zł|Triumph Amourette Charm Summer WP, 230 zł

Nadesłał:

redaktor314518

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl